---

Tweet Tweet Google+
Originální obrazy Dekorační obrazy Dekorace

Dekorační obrazy

---
---
Dekorační obrazy - malované i tištěné - ObrazyProdej.cz
Obrazy jsou základním dekoračním předmětem v interiéru. Moderní obrazy naplní prostor novou energií, proto věnujte jejich výběru náležitou pozornost.

Moderní dekorační obraz by měl jistě vyhovovat vašemu vkusu a uvážení, zároveň by měl respektovat styl a zařízení interiéru. Proto dávejte pozor, když máte v místnosti více obrazů, aby byl zachován jednotný styl, materiály, případně barvy a tvary. Více obrazů by mělo v interiéru vzájemně ladit. Jeden velký obraz by měl být hlavní dekorací v místnosti.

Vyberte si moderní obrazy do bytu, nabízíme vám množství atraktivních motivů!
---

Malované obrazy

všechny obrazy >>

Ručně malované obrazy představují dostupnou možnost, jak si zkrášlit domov nebo pracovní či obchodné prostory. Obrazy jsou ručně malované, proto si zachovávají vzhled originálů. Jelikož jsou však malovány ve velkých sériích, jsou zařazeny mezi dekorační obrazy. Tyto obrazy přesto vynikají originalitou a plastičností s viditelným vrstvením barev! Obrazy jsou malovány olejem na plátně s cenou od 799 Kč!
Stardeco

všechny obrazy >>

Nabízíme vám moderní obrazy do bytu značky StarDeco. Obrazy jsou ručně malované. Jedná se o olejomalby na plátně, které je napnuté na blindrámu. Obrazy se již nemusí rámovat, ale mohou se rovnou pověsit na zeď. Boční lemy obrazu jsou precizně zakončené. Obrazy mají viditelné vrstvení barev, jasné barvy, jemné přechody a jsou stálobarevné. Obrazy se hodí do moderního interiéru bytu a domu nebo do kanceláře, restaurace i dalších komerčních prostor. Obrazy do bytu mají atraktivní rozměr 150x50 cm v ceně od 1699 Kč! Tyto velké ručně malované obrazy nejsou autorizovány.
Levné Obrazy

všechny obrazy >>

Levné obrazy neznamená nekvalitní obrazy! Podívejte se na ručně malované obrazy s moderními a abstraktními motivy. Jedná se o olejomalby malované na malířské plátno. Plátno je napnuté na masivní dřevěný rám (blindrám). Obrazy mají viditelné vrstevení barev, ruční malba vyniká svojí originalitou a plastičností. Nižší cena obrazů je dána tvorbou více obrazů v rámci jednoho motivu, nejedná se tedy o originály. Levné obrazy na rámu vám zkrášlí každý interiér! Ceny obrazů od 799,- Kč.
Obrazy Alfonse Muchy

všechny obrazy >>

Představujeme vám dekorační obrazy Alfonse Muchy, které jsou vytištěné na plátně jako velice kvalitní reprodukce jeho nejznámějších obrazů a plakátů. Alfons Mucha (1860 – 1939) byl známým českým malířem a dekorativním umělcem. Začátky jeho malířské kariéry nebyly jednoduché, živil se jako portrétista, maloval kulisy, fresky, ilustrace do divadelních časopisů a reklamní kresby. Za přispění mecenáše studoval v Mnichově a později v Paříži, kde r.1890 založil vlastní ateliér. Zlomovým dílem byl plakát pro herečku Sarah Bernhardtovou z divadla Theatre de la Renaissance. Od této doby Mucha směřoval k tomu, aby se později stal nejznámějším malířem české i světové secese. Jste-li milovníky Muchových obrazů, přinášíme vám výběr kvalitních reprodukcí pro váš interiér!
Reprodukce obrazů

všechny obrazy >>

Reprodukce obrazů na prodej. Nabízíme jednodílné dekorační obrazy v množství atraktivních motivů. Provedení digitální tisk na malířské plátno - art digital. Reprodukce je vypnutá na dřevěném blindrámu, motiv je vytištěný i na bocích obrazu, obraz nerámujte. Reprodukce je z výroby opatřena UV lakem a je stálobarevná. Při údržbě stačí obraz lehce otřít vlhkým hadříkem. Obrazy vyrábíme na zakázku, dodací lhůta je 7 - 10 dnů, prodej za jednotnou cenu 1999,-Kč/ks v rozměru 100x70 cm!
Obrazy 3D

všechny obrazy >>

Třídílné dekorační obrazy 3D - vysoce kvalitní tisk na malířské plátno ve stylu art digital. 3D obrazy jsou vypnuté na dřevěných (blind) rámech, tisk motivu je i na bocích obrazu. Obrazy nemusíte rámovat, zavěsíte je přímo na zeď! Plátna obrazů jsou z výroby opatřena UV lakem a jsou stálobarevná. Obrazy 3D můžete lehce otřít vlhkým hadříkem. Obrazy 3D vyrábíme na zakázku, dodací lhůta je 7 - 10 dnů. Obrazy se prodávají v jednotné ceně 2499,-Kč/třídílný set 120x80 cm.
Obrazy 4D

všechny obrazy >>

Představujeme nové 4 dílné obrazy! Jestli přemýšlíte, jak změnit byt či kancelář, jsou pro vás obrazy 4D to pravé. Moderní motivy, asymetrické zavěšení, propracovaný tisk na malířské plátno, to vše přispívá k dokonalému vizuálnímu potěšení! Obrazy 4d jsou vypnuté na dřevěných blindrámech s tiskem motivu i na bocích obrazu, nemusíte dále rámovat. Díky moderní technologii výroby jsou obrazy stálobarevné a ošetřené UV lakem. Obrazy lehce očistíte vlhkým hadříkem. Obrazy 4D jsou vyráběny na zakázku s dodací lhůtou 7 - 10 dnů. Obrazy zakoupíte za jednotnou cenu 2390,-Kč/čtyřdílný set 120x100 cm.
Obrazy na plátně

všechny obrazy >>

Obrazy na plátně vyrábíme na zakázku vysoce kvalitním tiskem na malířské plátno. Plátno s motivem je napnuté na dřevěných blindrámech, motiv je vytištěný i na bocích obrazu. Obrazy nemusíte rámovat, stačí je pověsit přímo na stěnu. Plátna obrazů jsou z výroby opatřena UV lakem a jsou stálobarevná. Obrazy lze lehce otřít vlhkým hadříkem. Moderní obrazy na plátně vyrábíme na zakázku, dodací lhůta je 7 - 10 dnů. Obrazy se prodávají v jednotné ceně 2199,-Kč/třídílný set 100x67 cm.
Obrazy 5D

všechny obrazy >>

Velké obrazy 5d krásně ozdobí interiér! Pětidílné obrazy si pohodlně vyberte z množství atraktivních motivů. Díky asymetrickému zavěšení, vynikající obrazové kvalitě a vysoce kvalitnímu tisku na malířské plátno obržíte 5 dílný obraz, který vás bude reprezentovat! Obrazy 5D mají dřevěný blindrám, motiv vytištěný i na bocích obrazu, dále se nerámují. Díky moderní technologii výroby jsou pětidílné obrazy stálobarevné a ošetřené UV lakem. Obrazy 5D lehce setřete vlhkým hadříkem. Obrazy 5D vyrábíme na zakázku s dodací lhůtou 7 - 10 dnů. Obrazy koupíte za jednotnou cenu 3490,-Kč/pětidílný set 160x95 cm!