---

Tweet Tweet Google+
Originální obrazy Dekorační obrazy Dekorace

Dekorační obrazy

---
---
Dekorační obrazy - malované i tištěné - ObrazyProdej.cz
Obrazy jsou základním dekoračním předmětem v interiéru. Moderní obrazy naplní prostor novou energií, proto věnujte jejich výběru náležitou pozornost.

Moderní dekorační obraz by měl jistě vyhovovat vašemu vkusu a uvážení, zároveň by měl respektovat styl a zařízení interiéru. Proto dávejte pozor, když máte v místnosti více obrazů, aby byl zachován jednotný styl, materiály, případně barvy a tvary. Více obrazů by mělo v interiéru vzájemně ladit. Jeden velký obraz by měl být hlavní dekorací v místnosti.

Vyberte si moderní obrazy do bytu, nabízíme vám množství atraktivních motivů!
---

Malované obrazy

všechny obrazy >>

Ručně malované obrazy představují dostupnou možnost, jak si zkrášlit domov nebo pracovní či obchodné prostory. Obrazy jsou ručně malované, proto si zachovávají vzhled originálů. Jelikož jsou však malovány ve velkých sériích, jsou zařazeny mezi dekorační obrazy. Tyto obrazy přesto vynikají originalitou a plastičností s viditelným vrstvením barev! Obrazy jsou malovány olejem na plátně s cenou od 799 Kč!
Stardeco

všechny obrazy >>

Nabízíme vám moderní obrazy do bytu značky StarDeco. Obrazy jsou ručně malované. Jedná se o olejomalby na plátně, které je napnuté na blindrámu. Obrazy se již nemusí rámovat, ale mohou se rovnou pověsit na zeď. Boční lemy obrazu jsou precizně zakončené. Obrazy mají viditelné vrstvení barev, jasné barvy, jemné přechody a jsou stálobarevné. Obrazy se hodí do moderního interiéru bytu a domu nebo do kanceláře, restaurace i dalších komerčních prostor. Obrazy do bytu mají atraktivní rozměr 150x50 cm v ceně od 1699 Kč! Tyto velké ručně malované obrazy nejsou autorizovány.
Levné Obrazy

všechny obrazy >>

Levné obrazy neznamená nekvalitní obrazy! Podívejte se na ručně malované obrazy s moderními a abstraktními motivy. Jedná se o olejomalby malované na malířské plátno. Plátno je napnuté na masivní dřevěný rám (blindrám). Obrazy mají viditelné vrstevení barev, ruční malba vyniká svojí originalitou a plastičností. Nižší cena obrazů je dána tvorbou více obrazů v rámci jednoho motivu, nejedná se tedy o originály. Levné obrazy na rámu vám zkrášlí každý interiér! Ceny obrazů od 799,- Kč.