---

Tweet Tweet Google+
Originální obrazy Dekorační obrazy Dekorace

O nás
---

Prodej obrazů 

     Vše začalo roku 2008 nezávazným rozhovorem s malířem Janem Štrokánem, který si postěžoval, že čeští malíři obrazů mají málo možností k prodeji svých originálních obrazů. Tehdy mě napadla myšlenka na internetový prodej originálních obrazů a zanedlouho byl spuštěn i první eshop. Skutečnost však potvrdila, že lidé mají obavy z nákupu originálních obrazů přes internet. Počátkem roku 2010 proto došlo k rozšíření nabídky o dekorační obrazy a dekorace do bytu. Přesto jsem myšlenku prodeje originálních obrazů současných českých malířů neopustil...

 

Obrazy a dekorace do bytu

     Na eshopu ObrazyProdej.cz se můžete seznámit s moderními obrazy českých malířů a fotografů, podívat se můžete na originální obrazyumělecké fotografie. Dále vás mohou zaujmout moderní dekorační obrazy do bytu a další dekorace jako stolní lampy či dekorační polštáře a dekorační vázy.

Jestliže si chcete vylepšit váš domov, naleznete na našich stránkách obrazy a dekorace moderního designu, které skutečně zatraktivní váš interiér! Budeme se snažit, aby fotografie nabízených obrazů a dekorací byly co nejvěrohodnější a pro vás dostatečně inspirující...

     Internetový prodej obrazů a dekorací má jednoznačné výhody pro zákazníka. V klidu si můžete vybrat ze spousty obrazů, bez nutnosti návštěvy různých galerií či obchodů. Hlavní předností je však výrazně nižší cena zboží oproti kamenným obchodům a galeriím, protože odpadají náklady na pronájem a provoz výstavních prostor. 

 

Proč koupit originální obrazy?

     Originální obrazy mohou být v dnešní době zajímavou investicí. Čeští malíři obrazů se snaží být aktivní, pořádají výstavy, chtějí dostat svoje obrazy mezi lidi, aby jejich práce měla skutečný smysl. Jak pokračují ve svém uměleckém růstu, zvyšuje se také hodnota jejich originálních obrazů. Originální obrazy či umělecké fotografie by se však  neměly nakupovat jen pro investici. Měly by také odpovídat vkusu a estetickým hodnotám kupujícího.

originální obrazy malíře Šimáčka

Malíři vytvářejí své originální obrazy v širokém spektru námětů a jistě si na našich stránkách vyberete obraz, který vás něčím osloví. Domníváme se, že i obrazy mladé generace, začínajících malířů nebo absolventů uměleckých škol, stojí za pozornost. Jejich originální obrazy obsahují nový pohled na svět, jsou velice kvalitní a za dostupné ceny. Zajímavé obrazy můžete nalézt i v regionech, kde jsou talentovaní malíři, na kterých je vidět výrazný posun a vzestup umělecké hodnoty jejich obrazů.

 

Jak vnímat originální obraz?

     V dnešních moderních interiérech ubývá nábytek a obrazy jsou tedy pro vytvoření útulného prostředí prakticky nezbytné. Obrazy do bytu mohou vnést jak klid a pohodu, tak i novou energii. Avšak obraz nemusí mít jen estetickou hodnotu, obraz v bytě vás může také nutit k zamyšlení, otevřít vám nové obzory, s přáteli můžete sdílet pocity, které ve vás obraz vyvolává a můžete debatovat nad jeho obsahem. Tato vlastnost originálních obrazů bývá neprávem opomíjena, ačkoli je u kvalitních obrazů primární. Dopřejte si potěšení zakoupením originálního obrazu, který bude ozdobou každého interiéru! Na našich stránkách se pro vás budeme snažit vyhledat dostatečně různorodou nabídku obrazů a dekorací do bytu či kanceláře...

    

 A víte, jak správně pověsit obraz? 

     Obraz má viset v rovině očí, velké obrazy pověsíme samostatně a výše, menší obrazy pověsíme níže a mohou být umístěny do skupinek.   

     Jestli chce, aby vizuální zážitek z nového obrazu byl co nejlepší, nezapomeňte na vhodné osvětlení. Při umístění obrazu přemýšlejte také o množství a intenzitě denního světla, které na obraz dopadá. Jinak můžete obraz nasvítit např. bodovými světly. Obraz tak vystoupí ze stěny a bude dokonalou ozdobou vašeho interiéru. Při osvětlení však dávejte pozor na zasklené obrazy a umělecké fotografie, od kterých by se mohlo světlo odrážet. 

dekorační obrazy do bytu

     Rám obrazu je další věcí, která si zaslouží pozornost. Vhodný rám vzhled obrazu vylepší, pozor však na kýčovité napodobeniny masivních rámů či samotné zlaté rámy. Umělecké fotografie můžete překrýt sklem a zajistit kovovými sponami. U moderních obrazů můžete rámy zcela vynechat. Plátna jsou napnutá na blindrámech, obrazy tedy můžete pověsit přímo na zeď.

 

Na vaše dotazy, připomínky či náměty odpovím na tel. č. 777 203 456 nebo pište na: info@obrazyprodej.cz

Více informací o obrazech naleznete na: obrazyprodej.blog.cz/